Jūs interesē realitātes kvestu tēma un Jūs vēlaties atvērt savu kvestu vai var būt Jūs jau esat šāda kvesta īpašnieks? Mēs ar prieku esam gatavi sadarboties ar Jums. Mums ir daži gatavi risinājumi – sākot no scenāriju un tehnoloģisko risinājumu pārdošanas un beidzot ar franšīzes līguma scenāriju un risinājumu pārdošanas uz pievilcīgiem nosacījumiem!

Mysteria zīmols jau trešo gadu veiksmīgi attīstās Latvijas tirgū. Mēs esam vieni no līderiem šajā izklaides jomā - kvesti realitātē. Šobrīd Mysteria strādā jau 5 spēļu istabas un drīz tos būs vēl vairāk! Jauniem projekti

Jauniem projektiem

Mūsu profesionālā komanda ar prieku konsultēs un palīdzēts Jums gan projekta sākumā, gan attīstības gaitā. Balstoties uz savu pieredzi, mēs palīdzēsim Jums izvairīties no rupjām kļūdām un atvērt patiešām interesantas un daudzsološas kvest-istabas.

Esošaiem kvestiem

Sadarbība ar Mysteria ieelpos jaunu dzīvi Jūsu projektā, palielinot slavena zīmola apmeklējumu skaitu. Mēs ar prieku ieteiksim Jums, kā uzlabot spēļu istabas, lai sasniegtu konkurētspējīgu līmeni.

Ja Jums rodas jebkādi jautājumu, lūdzu rakstiet uz info@mysteria.lv vai zvaniet pa talruni +371 275 81 3 18

Strādājot ar zīmolu Mysteria, Jūsu kvest-istabām būs daudz lielāka iespēja veiksmīgai attīstībai un izaugsmei!