Kvesti
realitātē

+371 275-813-18
Rīga, Brīvības iela 158
LV RU
← Atpakaļ uz galveno lapu

Spēles noteikumi un nosacījumi

Piedaloties spēlē, dalībnieki apliecina, ka ir iepazinušies ar spēles noteikumiem un pilnībā uzņemas atbildību par spēju tos ievērot, kā arī par savu veselības stāvokli; apliecina, ka necels pretenzijas pret pasākuma organizatoriem saistībā ar spēles laikā nozaudētām lietām vai gūtajām traumām, kuru iemesls ir pašu dalībnieku nevērība, apstākļu nenovērtēšana un/vai citu dalībnieku vaina.

SPĒĻU NOTEIKUMI

— Dalībnieku skaits nedrīkst pārsniegt 4 personas.

— Bērni līdz 13 gadu vecumam (ieskaitot) var piedalīties spēlē tikai kopā ar vecākiem, aizbildņiem vai citu pieaugušo pavadījumā.

— Dalībniekiem jāierodas ne vēlāk kā 15 minūtes pirms rezervētā laika sākuma, lai noklausīties instruktāžu un nepieciešamības gadījumā – pārģērbties.

— Pakalpojuma apmaksu iespējams veikt skaidrā naudā vai ar Visa, Maestro, Mastercard kredītkartēm. Par sniegtajiem pakalpojumiem jānorēķinās pirms spēles uzsākšanas.

— Rezervāciju iespējams atcelt ne vēlāk kā 24 stundas pirms spēles sākuma. Ja rezervācija tiek atcelta vēlāk, kā arī neierašanas gadījumā pasākuma organizatori neatgriež par pakalpojumu veikto maksājumu. Ja rezervācija tiek atcelta 24 līdz 48 stundām pirms spēles sākuma, pasākuma organizatori ietur par pakalpojumu veikto maksājumu 50% apmērā, bet, ja rezervācija tiek atcelta pirms 48 stundām pirms spēles sākuma, maksājums tiek atgriezts pilnā apmērā. Rezervācijas atcelšana var tikt veikta tikai Mysteria darba laikā.

— Spēles laikā aizliegts izmantot mobilos telefonus, kā arī veikt audio un video ierakstus.

— Katrs dalībnieks personīgi atbild par viņam uzticēto spēles inventāru un tā saglabāšanu pilnā tā vērtības apjomā. Sabojāta vai nozaudēta inventāra gadījumā dalībnieks sedz radušos zaudējumus pasākumu organizatoriem.

— Uzņēmuma telpās dalībniekiem aizliegts smēķēt un atrasties alkohola vai citu apreibinošo vielu reibumā. Tāpat ir aizliegts ārdīties un nepiedienīgi uzvesties. Pārkāpjot šo noteikumu, dalībnieki var tikt izraidīti no telpām, nesaņemot atpakaļ naudu par samaksāto spēli.

SPĒĻU PASŪTĪŠANAS UN APMAKSAS NOTEIKUMI

Visas cenas ir norādītas EUR.

Norēķinu veidi:

— Ar debetkarti vai kredītkarti online (ar VISA, VISA Electron, Maestro и MasterCard norēķinu kartēm);

— Skaidrā naudā (EUR) pirms spēles uzsākšanas.

Atteikuma tiesības:

— Jums ir tiesības atcelt rezervāciju saskaņā ar Spēles noteikumu nosacījumiem (sk.sadaļu „Spēļu noteikumi”).

— Jums ir tiesības atkāpties no dāvanu kartes iegādes 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt to administratoram.

— Atcelt rezervāciju vai atkāpties no dāvanu kartes iegādes var klātienē, iepriekš brīdinot +371 27581318 vai pa e-pastu info@mysteria.lv

— Atteikumu var pieprasīt tikai tad, ja Jūs varat uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts). Ja dāvanu karte ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts, Mysteria patur tiesības pircējam atteikt atgriezt pirkuma maksu.

— Ja klientam, kurš pasūtījis spēli vai iegādājies dāvanu karti Mysteria, nav tiesībspējas un vai rīcībspējas, par produkta pasūtījumu un samaksu ir atbildīgs šīs personas likumīgais pārstāvis (piem., vecāki, aizgādņi). Iepriekšminētajā gadījumā pasūtījums nav atsaucams, kā arī veiktā pirkuma maksa nav atmaksājama.

Privātums:

— Mysteria aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvības.

— Jūsu personīgā informācija (vārds, e-pasta adrese, kontakttālrunis) ir nepieciešama pasūtījuma apstrādei, lai apstrādātu Jūsu pieprasījumus, īstenotu servisu un sniegtu jums atbalstu. Jūsu personīgajai informācijai ir konfidenciāls raksturs, un tā netiek izpausta trešām personām.

— Mysteria pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām. Mēs būsim spiesti atklāt patērētāja personīgo informāciju, kad to pieprasa likums.

— Mysteria veic visus iespējamos pasākumus Jūsu personīgās informācijas drošībai, lai aizsargātu to pret zādzību, pazušanu, ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī pret nesankcionētu pieeju, atklāšanu, pārveidošanu un bojāšanu.

— Patērētājs piekrīt personas datu apstrādei.

Mēs vienmēr atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!