Kvestu istabas Rīgā

Tikai noslēpumaini stāsti

ar unikālu atmosfēru un absolūtu iegremdēšanos

Bērnu kvesti

ar animatoriem

Jauna pieredze virtuālajā realitātē

asu sajūtu cienītājiem

Mēs palīdzēsim izvēlēties

Atbildiet uz dažiem jautājumiem, un mēs Jums palīdzēsim izvēlēties ideālo izklaidi! Nav svarīgi – vai Jūs esat pieredzējis spēlētājs vai spēlēsiet pirmo reizi.

Palīdzēt izvēlēties

Pieaugušajiem

Mūsu kvestu istabas ar rūpīgi pārdomātām mīklām un āķīgiem uzdevumiem būs interesantas jebkura vecuma cilvēkiem ar jebkādu zināšanu līmeni. Turklāt vērīgums un komandas darbs ir svarīgāki, nekā Jūsu zinātniskais grāds vai vidējā izglītība.

Visai ģimenei

Ģimene – tā ir komanda, un tikai apvienojot spēkus, zināšanas un spēlējot kopā, Jūs varēsiet atminēt jebkādas mīklas un uzvarēt. Starp citu, bērni parasti daudz vienkāršāk nekā pieaugušie tiek galā ar mūsu uzdevumiem.

Bērnu kvesti

Bērni spēlē ar animatoru, kurš viņiem palīdz ar uzdevumiem, kā arī neļauj garlaikoties. Turklāt katrs bērns saņem konfektes, saldumus, fotogrāfiju un diplomu ilgai atmiņai. Un, protams, emocijas, kuru pietiks veselai nedēļai.

Realitātes kvesti

jaunums
 • site.complexity.
 • 2-6

Pienācis laiks sūtīt bērnus īstā piedzīvojumā! Bērnu komanda ar profesionāla animatora palīdzību pārvietosies kosmosa dzīlēs, lai izpētītu fantastisku laboratoriju. Pētniecības kosmosa kuģī, kurā tika pētīti Svešie, kaut kas notika, un tagad bērniem ir jānoskaidro problēma, jāatrod citplanētiešu dzīves DNS paraugi, jānosūta tie uz galveno mītni un jāiznīcina laboratorija. Neticams piedzīvojums ar pilnīgu iegremdēšanos – dekorācijas, mūzika un daudzas aizraujošas mīklas nevienu neatstās vienaldzīgu. Svarīgi! Šajā kvesta istabā nav briesmīgu un biedējošu momentu.

jaunums
 • site.complexity.
 • 2-4(5)

Ir pagājuši daudzi gadi kopš brīža, kad tālajā kosmosā tika pētīti Svešie. Kosmosa laboratorijās tika veikti eksperimenti, lai izprastu ārpuszemes būtņu būtību un izmantotu to neticamās atjaunošanās un kaujas spējas aizsardzības nolūkos. Bet kaut kas nogāja greizi un saikne ar laboratoriju uz daudziem gadiem tika pazaudēta. Zeme nosūtīja vairākas glābšanas ekspedīcijas, taču neviens neatgriezās un operāciju iekonservēja. Daudzus gadus vēlāk tika nolemts nosūtīt kārtējo vienību, lai iegūtu Svešo DNS paraugus un iznīcinātu laboratoriju. Jūsu misija būs sarežģīta un bīstama ...

populāra
 • site.complexity.
 • 2-6

Paši krāsainākie sapņi - ir bērniem! Taču no rīta reti kurš tos spēj atcerēties. Ilūzija- tas ir neaizmirstams sapnis. Animātora pavadībā, komanda bērnu dodas pašā īstākajā sapnī, kur visi priekšmeti pilda pilnīgi citas funkcijas, un pati istaba liks griezties galvai tiešā nozīmē! Spilgta un krāsaina, ne ar ko nesalīdzama, kvests istaba, kuru Jūsu bērni vēl ilgi nespēs aizmirst!

 • site.complexity.
 • 2-6

Šajā stāstā jūsu bērni kļūs par laupītājiem! Un nevis vienkārši par laupītājiem, bet gan par mūkiem no slepenas biedrības. Nolaupīs viņi neko citu kā –Svēto Grālu. Vēsturiska piedzīvojumu spēle bērniem vecumā no 6-12 gadiem. Speciāli kostīmi, animātors-vadītājs, konfektes, diplomi, fotogrāfijas, un pats galvenais –neaizmirstami iespaidi no nokļūšanas visīstākajā piedzīvojumā!

 • site.complexity.
 • 2-6

Profesors ir pazudis, bet ir atstājis aiz sevis neskaitāmas mīklas un noslēpumus. Jauna ( 5-12 gadi) izmeklētāju komanda ( 2-6 cilvēki), pieredzējuša animātora pavadībā uz veselu stundu iegrims neaizmirstamā piedzīvojumā, kura gaitā viņi veiks izmeklēšanu profesora kabinetā, mēģinās atminēt mīklas un noslēpumus, atradīs noslēpumainus pierakstus un daudz ko citu. Neizmirstami svētki un vārdos neizsakāmi iespaidi jūsu bērniem!

populāra
 • site.complexity.
 • 2-4(5)

Neaizmirstams piedzīvojums, kurā jūs ienirsiet nezināmos noslēpumos no Leonardo da Vinči laikiem. Pilnīga iejušanās smalki pārdomātajā atmosfērā, nomaskēti slēpņi, sarežģīti mehānismi un neparastas mīklas. Šoreiz jums ne tikai jāizkļūst ārā no istabas, bet arī nepieciešams nolaupīt Svēto Grālu.

 • site.complexity.
 • 2-4(5)

Iedziļinieties profesora mīklainajā stāstā, kurš visu dzīvi ir veltījis paranormālo parādību, NLO, ārpasaules civilizāciju un smalko enerģiju izpētei. Profesors ir pazudis pie nenoskaidrotiem apstākļiem, bet atstāja pēc sevis ļoti svarīgus zinātniskos darbus, kurus jums būs nepieciešams sameklēt. Istaba ir miklu un noslēpumu pilna un viss, kas izskatās diezgan parasti var kļūt ne tik viennozīmīgs pie detalizētas izpētes!

populāra
 • site.complexity.
 • 2-4(5)

Šajā īstabā tu sajutīsies kā sapnī. Tevi sagaida daudz neparastu lietu un negaidītu pavērsienu! Atrasties sapņu zemē ir ļoti aizraujoši, bet lai nepaliktu tur līdz mūža galam, tev būs jātiek no tās ārā pirms noskan modinātājs!

jaunums
 • site.complexity.
 • 2-4(5)

Šoreiz jūsu komanda uzstāsies operatīvās grupas lomā, kas izmeklē asiņaino noziegumu virkni un seko maniakam. Jaunās tehnoloģijas, papildus interaktīvs, nepieredzēta pieeja un daudz kas cits jaunajā asa sižeta trillerī – Baiļu Kolekcionārs. Jums nepieciešams izkļūt no istabas. Nepieļaujiet, lai maniaks aizietu.

populāra
 • viegli
 • 2-10
 • BEZMAKSAS!

Rīgai ir vairāk kā 800 gadu - šajā laika periodā viņa ir ieguvusi tik daudz leģendu un stāstu par sevi, ka ne katrs vēsturnieks spēs atminēt dažas no mūsu pilsētas mīklām.

Mēs uzaicinām jūs doties ekskursijā pa Vecpilsētas leģendām un noslēpumiem. Spēles procesā, rotaļu veidā, jūs apmeklēsiet maz zināmas vietas un dzirdēsiet aizraujošus stāstus par Rīgu.

Kā tas darbojas?

Jūsu komandu ieslēdz īpaši aprīkotā spēļu istabā, kur, risinot daudzus āķīgus uzdevumus, mīklas un izraugoties atslēgas, Jūs cenšaties tikt ārā no tās ierobežotā laikā.

Kam tas ir domāts?

Spēlē var piedalīties divu līdz piecu cilvēku komanda. Tā ir lieliska izklaide ģimenei, draugiem vai darba kolektīvam. Īpašu uzmanību mēs veltām bērnu kvestiem ar animatoriem.

Kad?

СMūsu spēles var spēlēt jebkurā dienā. Viss, kas jāizdara – jāsavāc spēlētāju komanda, jārezervē Jums interesējošais laiks - un jāatnāk uz spēli noteiktajā dienā un stundā.

Kāpēc vairāk nekā 53 000 cilvēku ir izvēlējušies Mysteria kvestus?

Kvestu daudzveidība

Divas lokācijas, piecas kvestu istabas, pilsētas kvesti, virtuālā realitāte, kvesti bērniem un jebkādas šo piedāvājumu kombinācijas būs piemērotas pat viesiem ar lielu pierdzi.

Seši gadi Latvijas tirgū

Mēs vieni no pirmajiem atvērām kvestu istabas Rīgā un mūsu galvenie kritēriji vienmēr ir bijuši – kvalitāte, unikalitāte un mūsu piedāvāto spēļu atmosfēra.

Bērnu animatori

Mūsu animatori vienmēr ir līdzās bērniem, padarot viņu spēli aizraujošu un neaizmirstamu, kā arī seko, lai neviens no bērniem negarlaikotos.

Vērtējums Facebook 4.9/5

Mūsu klientu atsauksmes un novēlējumi – tas droši vien ir labākais kvalitātes apstiprinājums tām izklaidēm, kuras mēs Jums piedāvājam. Lasīt atsauksmes

168 reālas atsauksme

TripAdvisor kvalitātes sertifikāti

TripAdvisor pasniedz kvalitātes sertifikātus iestādēm, kuras pastāvīgi saņem lieliskas ceļotāju atsauksmes. Lasīt atsauksmes

96 reālas atsauksme

Pie mums spēlēja