Privātuma politika

Pārzinis un tā kontaktinformācija

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mysteria (SIA "ESCAPELAND", REG.NR.: LV40103850581, DRAVNIEKU 9-123, RĪGA, LV-1021), turpmāk – Mysteria.

Ja jums radušies jautājumi par to, kā mēs apstrādājam jūsu datus vai aizsargājam jūsu privātumu, kā arī par citiem privātuma jautājumiem/sūdzībām, lūdzam sazinieties ar mums pa e-pastu: info@mysteria.lv.

Kāpēc (kādam nolūkam) mēs apstrādājam personas datus

Jums nav pienākuma sniegt mums personīgo informāciju, bet, ja jūs to nesniedzat, visdrīzāk jūs nevarēsiet saņemt mūsu pakalpojumus. Taču tā ir jūsu izvēle, un mēs to respektējam. Mēs apstrādājam personas datus šādiem mērķiem (nolūkiem):

Kā un kādus personas datus vai informāciju mēs apstrādājam (izmantojam) un cik ilgi to glabājam?

Mysteria glabā un apstrādā jūsu personas datus, kamēr pastāv viens no šiem pamatiem:

Kad šeit minētie apstākļi izbeidzas, jūsu personas dati tiek dzēsti.
Konkrētas personas datu kategorijas, to apstrādes nolūki (kāpēc) un glabāšanas ilgums ir šādi:

Personas dati/informācija Kāpēc tas nepieciešams? Cik ilgi mēs tos glabājam?
Jūsu vārds un kontaktinformācija
(adrese, e-pasts, tālruņa numurs)
1.a. Lai apstiprinātu jūsu dalību kvestā vai sniegt citus pakalpojumus, ka arī informēt par jebkura veida izmaiņam jeb papildus detaļam.
1.b. Lai mēs varētu sagatavot Jums rēķinu un izpildīt likuma prasības par grāmatvedības kārtošanu.
ne ilgāk kā 10 (desmit) gadus pēc pakalpojuma saņemšanas pēdējas dienas.
2. Lai nodrošinātu jums jaunāko informāciju par mūsu pakalpojumiem, akcijām, atlaidēm un jaunajiem piedavājumiem.
Mēs nosūtīsim jums šo informāciju tikai ar jūsu piekrišanu.
ne ilgāk kā 2 (divus) gadus pēc tam, kad jūs sniegsiet vai atsauksiet savu piekrišanu.
3. Lai novērstu un konstatētu krāpniecību pret jums vai Mysteria. ne ilgāk kā 10 (desmit) gadus pēc maksājuma saņemšanas vai pakalpojuma saņemšanas pēdējas dienas (atkarībā no tā, kurš datums iestājas pēdējais)
Maksājumu informācija
(bankas konta numurs, bankas kartes numurs, derīguma termiņš, CCV)
Parasti Mysteria neapstrādā un neglabā jūsu maksājumu informāciju, izņemot bankas konta numuru, kas ir nepieciešams, lai mēs varētu saņemt samaksu vai veikt atmaksu, kā arī, lai novērstu vai konstatētu krāpniecību pret jums vai Mysteria. ne ilgāk kā 10 (desmit) gadus pēc maksājuma saņemšanas vai rēķina izrakstīšanas (atkarībā no tā, kurš datums iestājas pēdējais)
Saziņas vēsture
(izmantojot e-pastu un telefonsarunu ierakstus)
Mysteria glabā e-pasta saraksti ar klientiem, lai apkalpotu klientus un sniegtu klientiem atbalstu, jo jūs neapšaubāmi sagaidāt augstākās kvalitātes apkalpošanu. ne ilgāk kā 10 (desmit) gadus pēc šādas saziņas beigām.
Jūsu darbību vēsture
(informācija par to, kādas darbības jūs esat veicis(-usi) e-pastā un tīmekļa vietnēs)
Lai nosūtītu jums personalizētus ziņojumus un sniegtu jums nepieciešamo informāciju, kas atbilst jūsu interesēm, un nodrošinātu augstākās kvalitātes apkalpošanu. Atteikšanās un iestatījumu pārvaldības funkcijas ir pieejamas ikvienas informatīvās vēstules lejas daļā vai interneta brauzera iestatījumos. ne ilgāk kā 2 (divus) gadus pēc tam, kad jūs sniegsiet savu piekrišanu vai kad jūs šo piekrišanu atsauksiet.
Informācija par jūsu ierīci
tostarp jūsu IP adrese un ierīces veids, ekrāna izšķirtspēja, jūsu atrašanās vietas informācija un tas, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, Facebook vai Instagram
1. Lai sniegtu jums labāko pakalpojumu saņemšanas pieredzi, uzlabotu mūsu tīmekļa vietni, Facebook vai Instagram lapu, un iestatītu noklusējuma opcijas tieši jums.
2. Lai aizsargātu mūsu tīmekļa vietnes, novērstu un konstatētu krāpniecību pret jums vai Mysteria.
ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus pēc datuma, kurā jūs pēdējo reizi apmeklējāt mūsu tīmekļa vietni, Facebook vai Instagram.
Facebook un Instagram pieteikšanās informācija Lai ļautu jums pieteikties mūsu Facebook vai Instagram lapām ne ilgāk kā 1 (vienu) gadu pēc datuma, kurā jūs pēdējo reizi pieteicaties lapām vai atteicaties no pieteikšanās (atkarībā no tā, kurš datums būs pēdējais)

Sīkdatnes (sīkfaili)

Papildus iepriekšējā sadaļā norādītajiem personas datiem un informācijai, ko izmantojam, Mysteria tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (sīkfaili).
Apmeklējot Mysteria tīmekļa vietni jums tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojuma logu vai nospiežot „piekrītu“, jūs apstiprinat, ka esat iepazinušies ar informāciju par sīkdatnēm un tiem piekrītat.

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firexox, Safari u.c.) saglabā lietotāja galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.
Parasti sīkdatnes nesatur nekādu informāciju, kas varētu identificēt lietotāju, taču jūsu personīgā informācija, kas atrodas mūsu rīcība, var tikt saistīta ar informāciju, kas iegūta vai ko glabā sīkdatnes.
Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa, Mysteria izmanto šādas sīkdatnes:

 1. Tīmekļa vietnes funkcionalitātes jeb nepieciešamās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ļauj jums pārlūkot tīmekļa vietni, palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē, kā arī ļauj izmantot pieejamās funkcijas, piemēram, “Rezervēt spēli”. Tīmekļa vietne bez šīm sīkdatnem nevar pareizi funkcionēt. Šo sīkdatņu starpā ir sīkdatnes: kas nodrošina autorizēšanos Facebook; ko izmanto lietotāja sīkdatņu iestātījumu identificēšanai; kas paredzētas, lai rādītu informāciju par reklāmas akcijām; kas palīdz identificēt personu neatkarīgi no tā, vai tai ir lietotāja konts, vai tā izmanto dažādas pārlūkprogrammas u. tml.
 2. Tīmekļa vietnes analītikas sīkdatnes (statistikas sīkfaili): šīs sīkdatnes ļauj novērtēt un analizēt, kā mūsu klienti mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, uzlabot gan tās funkcionalitāti, gan jūsu sadarbības pieredzi ar mums. Šī informācija tiek vākta un pārskatīta anonīmi, kas nozīmē, ka Mysteria nevar identificēt jūs pēc šīs informācijas. Mysteria tīmekļa vietne izmanto Yandex Metrica sīkdatnes, kas ir paredzētas, lai nosūtītu informāciju par lietotāja ierīci un uzvedību, statistikas informācijas uzkrāšanai, lai palielinātu lietotāju nosūtīto vaicājumu ātrumu, noteiktu lietotāja atrašanas vietu (ģeolokācija) u.c.
 3. Preferenču sīkdatnes: ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina veidu, kā vietne darbojas vai izskatās, piemēram, ieteicamo valodu vai reģionu, kurā atrodaties; šīs sīkdatnes atcerēsies jūsu preferences, piemēram, iepriekš izvēlēto valodu utml.
 4. Mērķa vai reklāmas sīkdatnes: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai parādītu tieši jums aktuālas reklāmas. Šīs sīkdatnes ierobežo reklāmas parādīšanas reižu skaitu, tādējādi tās ir daudz izdevīgākas izdevējiem un trešo personu reklāmdevējiem, un palīdz mums novērtēt mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti. Šī informācija tiek vākta un pārskatīta anonīmi, kas nozīmē, ka Mysteria nevar identificēt jūs pēc šīs informācijas. Mysteria tīmekļa vietnes izmanto, tajā skaitā: Facebook un Instagram sīkdatnes, kas paredzētas tiešā mārketinga nolūkiem un pārdošanas informācijas izsekošanai, Yandex sīkdatnes, kas paredzētas lietotāja identifikācijai daloties ar saturu utml.

Personas datu apstrādes tiesiskais pamats

Mysteria ir sekojošie tiesiskie (likumīgi) pamati, lai veiktu jūsu personas datu apstrādi:

 1. Jūsu pieteikums vai pasūtījums – lai izpildītu jūsu pasūtījumu, lai atrieztu naudu, izskatītu jūsu sūdzību utml.;
 2. normatīvo aktu izpildei – lai izpildītu Mysteria saistošos ārējos normatīvajos aktos noteiktu pienākumu;
 3. Jūsu piekrišana;
 4. Mysteria likumīgās intereses, kas ir:
  • veikt komercdarbību;
  • pārdot pakalpojumus;
  • nodrošināt līguma saistību izpildi;
  • saglabāt jūsu pieteikumus un iesniegumus par pakalpojumu pirkumu, citus pieteikumus un iesniegumus, piezīmes par tiem;
  • analizēt Mysteria tīmekļa vietņu darbību, izstrādāt un ieviest to uzlabojumus;
  • attīstīt pakalpojumu sortimentu;
  • reklamēt savus pakalpojumus, nosūtot komerciālus paziņojumus;
  • nosūtīt citus ziņojumus par pasūtījuma vai saistību izpildes gaitu un izpildei būtiskiem nosacījumiem;
  • nodrošināt finanšu un biznesa uzskaiti un analītiku;
  • nodrošināt un veicināt pakalpojumu pārdošanas efektivitāti;
  • administrēt maksājumus un neveiktus maksājumus;
  • vērsties valsts vai pašvaldību iestādēs un tiesā savu tiesisko interešu aizsardzībai, kā arī pēc juridiskās palīdzības.

Informācijas nodošana trešajām personām

Mysteria neizpauž trešajām personām un nenodod jūsu personas datus vai jebkādu citu informāciju par jums apstrādei ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas Zonas, bet Mysteria, leģitīmo mērķu sasniegšanai, var nodot jūsu personas datus šādām trešo personu kategorijām:

Šīs tiesības īstenojamas, ciktāl datu apstrāde neizriet no Mysteria pienākumiem, kas tai ir uzlikti ar spēkā esošajiem ārējiem normatīvajiem aktiem, un kuri tiek veikti Mysteria interesēs. Jūs varat īstenot savas tiesības:

Kā mēs aizsargājam jūsu personas datus

Mysteria aizsargā jūsu datus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, ņemot vērā pastāvošos privātuma riskus un Mysteria saprātīgi pieejamos organizatoriskos, finansiālos un tehniskos resursus, tajā skaitā izmantojot šādus drošības pasākumus:

Grozījumi Privātuma politikā

Mysteria ir tiesības vienpusēji mainīt šo Privātuma politiku. Tā aktuālo veriju padarīsim pieejamo mūsu tīmekļa lappusē https://mysteria.lv/ru/gdpr vai nosūtīsim jums e-pastu.